INDIVIDUÁLNÍ KURZY V MÉM ATELIÉRU

Na naší zahradě k mé velké radosti vyrostl domek - ateliér jen pro mě. Díky tomu mohu nově pořádat kurzy i tam. Pohodlně se k nám vejdou až 4 osoby. Máte kreativní kamarádku? Kolegyni, se kterou tvoříte nebo maminku, kterou chcete potěšit? Přesně pro takové skupinky je ateliér jako stvořený. Nachází se v obci Mořina, která je součástí CHKO Český kras, a tak lze kurz případně spojit i s Vaší dovolenou nebo prodlouženým víkendem v krásném prostředí nedaleko Prahy.
Od nás je to přibližně 1 km od velice oblíbeného a turisticky hojně navštěvovaného místa Lom Velká Amerika a 3 km od hradu Karlštejn.
Pokud vezmete svoji rodinku na víkendový pobyt a strávíte jeden den na kurzu, vaši blízcí se zde bez vás určitě nudit nebudou.
Připravila jsem pro vás Tipy na výlety a ubytování v našem okolí. Najdete je na konci této stánky.

Ale zpět ke kurzům…

Co budete mít k dispozici v rámci kurzu:

 • lektorku připravenou vyhovět vašim individuálním požadavkům a uzpůsobit kurz přímo vám na míru
 • materiál potřebný pro tvoření a základní pomůcky pro práci (pracovní podložka, řezák a strojek), u nepolymerových kurzů je vše rozepsáno u konkrétního kurzu
 • zajištění pitného režimu (káva, čaj, minerálka) i něco na svačinku,
  ostatní stravování dohodou (v místě je obchod s potravinami i restaurace nebo dovoz z okolí)
 • možnost nahlédnout do odborné literatury z mé kreativní knihovny
 • možnost použít veškeré moje technické vybavení (vrtačky, bruska, leštička, slicer….)
 • slevu 10% na nákup mých šablon i ostatních věcí z nabídky mého e-shopu (kromě kurzů a tutoriálů)
 • každý účastník individuálního kurzu dostane malý dárek, ale protože dárky se mají rozbalovat se zvědavostí a rozechvěním, tak vám samozřejmě neprozradím, co to bude
 • free Wi-Fi

Co s sebou na kurz:

 • přezůvky
 • běžné nástroje, které používáte při práci s polymery (konkrétní a specifické požadavky obdržíte po registraci na vybraný kurz)
 • něco k obědu, pokud se rozhodnete nevyužít místní restauraci, obchod či dovoz jídla

Na konci kurzu obdrží každý účastník Certifikát o absolvování kurzu. Ten vám profesně s největší pravděpodobností k ničemu nebude, protože nemá žádnou akreditační hodnotu (například pro školství) ale vím, že taková věc může pomoci zmírnit vaše případné pocity sebepodceňování a nastartovat váš další osobní rozvoj.

Konkrétní termíny kurzů nevypisuji, je třeba se domluvit vždy individuálně.


Registrace na kurz je závazná až po zaplacení zálohy (50 % z ceny kurzu). Zbytek kurzovného je třeba uhradit nejpozději 14 dní před termínem konání. Do této doby platí i 100 % vrácení zálohy. Pokud se rozhodnete kurz zrušit až po tomto termínu, storno poplatek činí celou zálohovou částku. Nejsem „nelida“ a vím, že nemoc a jiné nepříjemnosti mohou přijít náhle a bez varování, a proto i v tomto případě lze postupovat individuálně.
Bohužel z několikaleté praxe lektorování mám i zkušenosti, že bez větších storno poplatků jsou termíny kurzů rezervovány i lidmi, kteří dopředu vědí, že s největší pravděpodobností nebudou moci kurz absolvovat. Ti pak zabírají místo dalším, kteří by měli zájem o konkrétní termín.

Tak a teď honem vybrat ten správný kurz pro Vás
Nabídka ZDE

Máte vybraný kurz? Vyplnili jste poptávkový formulář?  
Vyčkejte, budu vás co nejdříve kontaktovat a vše do detailu domluvíme.

Nevybrali jste si ze stávající nabídky kurzů, ale chtěli byste se třeba zdokonalit v nějaké konkrétní polymerové technice nebo přijít na kloub věcem, které vás trápí při pletení, protože stále nevíte, kde děláte tu osudovou chybu? Nebojte se a napište. Dle našeho rozhovoru připravím program kurzu tak, aby vám co nejvíce vyhovoval.

Pro ty, kteří nemají zájem o individuální kurzy (ať již z finančních důvodů nebo proto, že kurz je pro ně také z velké míry místem setkávání s ostatními účastníky a v případě polymerových kurzů s velice blízkými spřízněnými dušemi), budu dále samozřejmě dojíždět na již tradiční místa skupinových setkání jako je Praha, Brno nebo Valašské Meziříčí.

Mohu však za vámi přijet kamkoli.
Podmínkou je:

 • celá organizace kurzu včetně komunikace s registrovanými je na vás
 • zajištění vyhovujících prostor a pomůcek (dle domluvy)
 • zajištění pitného režimu a drobného pohoštění pro účastníky
 • zajištění minimálního počtu 10 osob
 • k ceně základního kurzu budou dle počtu zúčastněných rozpočítány moje cestovní náklady
 • a samozřejmě i náklady na nájem prostor a občerstvení, které si vyberete Vy jako organizátor
 • za organizaci podle těchto pravidel má organizátor nárok na kurz pro sebe ZDARMA

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.


Tipy na ubytování v našem okolí najdete ZDE
Tipy na výlety ZDE
Jak se k nám nejlépe dostat ZDE