profil návrhářky

Životem každého z nás prochází lásky… platí to i o láskách kreativních. Některé nás obohatí a odejdou, některé zůstávají.
Za můj život jsem už z oblasti tvoření vyzkoušela leccos, ale… těmi mými láskami - stálicemi je tvoření z polymerové hmoty a pletení.
Proto mi už nějakou dobu vrtá v hlavě, jak tyto mé velké lásky seznámit, a spojit. A jeden nápad by tu byl… k pletenému svetříku, šálce… je přece krásné, když sladíte i šperky.


A co takhle, když si šálku vytvoříte podle dostupných návodů a se šperkem Vám pomohu? Buď si ho koupíte, nebo Vás naučím, jak jej vytvořit. Co vy na to?

Bez pletení ani tvoření z polymerové hmoty nemohu být a oboje vás mohu naučit na svých kurzech. Ráda vás přivítám ve svém novém, do hloubky cihel kreativitou protkaném, ateliéru kousek od Prahy.
Představte si celý den bez telefonů, spěchu, jenom s přízemi, hmotou, v dobré společnosti svých přátel nebo jen se mnou. Cítíte to? Jo! To je přesně to, co my ženy potřebujeme. Zažít kreativní rauš, zapomenout na vaření, povinnosti, práci, prostě jen být… a tvořit.


Plést stíhám víceméně jen pro sebe a svoje blízké, ale šperky tvořím i na prodej.
Moje šperky jsou vždy neopakující se originály. Šperky pro ženy, které již vědí, co chtějí.
Ale vlastně i pro ty, které vědí, co nechtějí.

Nechcete si udělat radost novým šperkem ani přijít na kurz?
Můžete se tedy nechat jen inspirovat a projít si celou mojí polymerovou tvorbu v galerii na FLICKRU nebo moje pletené projekty z poslední doby na PINTERESTU.


Máte nějaký dotaz?
Neváhejte mě kontaktovat info@ivabro.com

Odkazy
Flickr https://www.flickr.com/photos/85197101@N08/
Pinterest https://cz.pinterest.com/ivanabro/album-my-knitting/