PC VIRTUAL WORKSHOP 2020

POLYMER CLAY VIRTUAL WORKSHOP 3. až 9. března 2020

Zveme vás k účasti na virtuálním workshopu, kde se od 19 mezinárodních umělců dozvíte, nejen o technikách, tipech a tricích, ale také o jejich zkušenostech, cestách a způsobech jakými se inspirují a jak se zamilovali do tohoto všestranného média.

Seznamte se s umělci jako Adriana Allen, Angela Barenholtz, Christi Friesen, Diana Crialesi, Elena Marunich, Galina Milusenko, Gloria Uhler, Irina Korolevmoto, Ivana Brozová, Klio Tsaliki, Laura Orihuela, Lisa Pavelka, Ludmila Bakulina, Lyn Gill, Nicolei Panda, Nicole Panda Mavroudi, Ronna Sarvas Weltman, Sandy Huntress, Světlana Pavlova.

Připravili jsme mistrovské kurzy, videonávody, videa uměleckých děl uznávaných umělců s více než 1260 obrázky ve všech sekcích „O umělcích“ a „Setkání s umělci“, které můžete sledovat zdarma.

Můžete si však zakoupit i připravený balíček se všemi návody, mistrovskými kurzy, bonusy a audio nahrávkami (s jejich přepisy do formátu PDF, aby si tak pomohlo publikum na celém světě, pokud bude chtít celou akci přeložit do jazyka dle svých preferencí, nebo si vše pouze vytisknout a mít pohromadě).

Zaregistrujte se nyní!
Nemáte co ztratit, naopak můžete hodně získat.

Čekáme na vás! Vstupte přes tento odkaz a dozvíte se více https://go.hotmart.com/C21578834L


Ivana


Na fotografiích si můžete prohlédnout květinové duté korálky, které v rámci tohoto workshopu nabízím jako výukový program v PDF.