Módní přehlídka

Módní tvorbu této paní IVETY NEDOMOVÉ mám moc ráda, ale osobně jsem jí poznala teprve minulou středu, kdy mě na její módní přehlídku v Brně vzala kamarádka.
Znáte to, někdy musíte s novým člověkem trochu hledat společnou řeč a jindy se s někým seznámíte a víte, že je to přesně vaše „krevní skupina“. Jste naladěni na stejnou vlnu a máte pocit, že se znáte už dlouho. Tak toto je přesně ten druhý případ.
Iveta je osobnost s neuvěřitelným rozsahem, úžasnou kreativitou a neutuchající energií. Je to prostě ŽENSKÁ ŽIVEL, která koná hned jak jí věci napadají a s ničím se nemaže.
A tak se stalo, že když jsem jí přinesla včera do Prahy na její další módní přehlídku ukázat svoje šperky, jak jsme byly domluvené, rovnou mě naverbovala jako modelku a její novou kolekci jsme předváděly i s mými šperky.

Byla to tedy zkušenost při které jsem se trochu (tedy trochu víc) zapotila a nebylo to rozhodně jen tím vedrem, které panovalo včera úplně všude.
Nicméně prostředí a styl módní přehlídky v podání Ivety je neuvěřitelně pohodová záležitost, při které se i často zasmějete vtipným poznámkám a postřehům a její modely, které jsou pohodlné a běžně nositelné ženami všech tvarů i rozměrů, dokáží zvednout sebevědomí každé ženě.
Přítomné ženy tedy mohly obdivovat Ivetiny šaty, haleny, tuniky, sukně a kalhoty z přírodních materiálů – hlavně lnu, hedvábí a viskózy, ale i mé šperky.

Děkuji Ivetě za neuvěřitelnou příležitost spojit takto naše značky při její přehlídce, ale i k nějaké trvalejší spolupráci a moc moc se na to těším.

Více o této neuvěřitelné ženě a její módě si můžete přečíst na stránkách www.nedomova.cz


Foto z módní přehlídky v Brně přímo v Ateliéru KONCEPT ONE IVETA a z včerejší pražské přehlídky.