Ohlédnutí za Polymer Week 2017

2.- 7.7. 2017

Je téměř neuvěřitelné, že tato velká akce byla nápadem a převážnou mírou i realizací mladičké polymerové nadšenkyně Lucky Štruncové z Plzně. Pokud zavzpomínám na sebe v jejich letech, tak i kdybych měla stejné podmínky a takovou podporu celé rodiny jako Lucka, stejně bych na to odvahu nikdy neměla a popravdě řečeno bych do toho nešla ani dnes. Takže jsem jí vděčná za to, že, mě přizvala, abych se této akce mohla zúčastnit jako jeden z Demo lektorů, což byla pro mě velká zkušenost.

Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat všem, kteří se mého "minikurzu" na Polymer Week zúčastnili i Soničce, která se zhostila role mojí překladatelky.

A samozřejmě děkuji francouzské umělkyni Sylvii Peraud na jejímž kurzu jsem byla účastníkem. Její dokonale technicky propracovaný vyměnitelný šperk je prostě super. Každý z účastníků, který si vybral některý z kurzů od světově uznávaných polymerových umělců (Donna Kato, Lisa Pavelka, Noelia Contreras, Alex Hernandez, Fabiola Perez Ajates, Eva Hašková, Dana Phamová…) byl jistě spokojen.

Myslím, že nejen pro mě to byly i dny plné velice milých setkání.

Mnoho fotografií, informací a videí z průběhu celé akce najdete přímo na Polymer Week.com