Sešlost u FIMA

Často se mě teď lidé ptají, jestli mi tvoření na té naší dlouhé cestě nechybělo. Musím se přiznat, že ne. Workoholik jsem opravdu nikdy nebyla.
I když prostředí, kultura a místa, která jsme navštívili, byli natolik inspirativní, že mi nedala někdy ani spát a můj poznámkový blok byl stále v pohotovosti. Nicméně když jsem po návratu sáhla na polymerovou hmotu a začala tvořit, sama jsem se tak trochu divila, jak jsem to vydržela.

Na moje první kurzy po takové době jsem se musela přece jenom připravovat ještě pečlivěji než obvykle. Trocha obavy jestli jsem to všechno nezapomněla, tam přece jenom byla. Pozvání do Valašského Meziříčí jsem měla vlastně ještě před naší cestou.
Dva dny a dva kurzy (Wavy a Geometrical) plné šikovných a pro polymer zapálených žen mě opět naplno dostaly zpět. Je třeba dodat, že tato parta kolem skvělé organizátorky Mirky Marečkové je velice pracovitá a všestranně nadaná a tak stihli po nocích i jiné techniky. Děkuji tedy všem zúčastněným za jejich nadšení a touhu se něco ode mne přiučit.
Děkuji Mirce, že se o nás všechny tak dokonale postarala a těším se na jarní setkání v „Domečku“ ve Valašském Meziříčí.


Pro lektora není nic krásnějšího, než vidět, že jeho technika zaujala a inspirovala natolik, že absolventi si i doma tvoří a vymýšlí další varianty a obrazce, jako v případě kurzu Geometrikal viz. foto


Přikládám pár mých ilustračních fotek a fotky od Hanni Viktorové.Děkuji